Dostavba školy

Celá dostavba sa skladá zo spojovacej chodby, dvoch hlavných pavilónov školy, dvoch ďalších nových tried, ktoré vyrastú popri tejto chodbe, z rekonštrukcie sociálnych zariadení s novučičkými WC - boxmi pre dievčatá v obidvoch pavilónoch a kuchynky pre vyučovanie varenia. Keď nám hotovú stavbu odovzdajú, každý žiak bude mať na tejto chodbe svoju odkladaciu skrinku na obuv, zimnú bundu alebo úbory na Tv a Pv.
Každá trieda bude vybavená novým zariadením, kde nebudú chýbať ani interaktívne tabule a kamerový systém. Dnes po troch týždňoch od začatia stavby máme výkopové a búracie práce za sebou a v pondelok 7.septembra môžeme zasadnúť do školských lavíc a v čistom a pokojnom prostredí sa učiť. Pracovnici staviteľskej firmy sú šikovní a dobrí odborníci a spolupráca s vedúcim stavby p. Milotom a p. Frankom, konateľom firmy, je príkladná. Veríme, že termín ukončenia dostavby, ktorý sľúbili na mesiac február 2010, splnia. To si všetci prajeme.

Je polovica novembra a práce na dostavbe školy pokročili do štádia, že po namontovaní vykurovacieho telesa sa môže v prácach pokračovať v interiéri vnútornými omietkami a kladením dlažby. Na stavenisku je poriadok a disciplína. O siedmej ráno tu už panuje pracovný ruch až do 19. hodiny a keď je potrebné aj dlhšie. Nie sú výnimkou soboty, nedele alebo sviatky. Organizácia stavebných prác je príkladná.

Dostavba školy - pohľady

Dostavba školy - pôdorys

Späť

Beží na serveroch EXO hosting © 2002-2011 Bubbles [Prihlásenie]