Akadémia 2005

Po dôkladnej príprave navigovanej skúsenými pedagógmi dňa 19.06.2005 o 16,00 hod. v areáli Základnej školy v Pustých Úľanoch vypukla parádna prehliadka talentov a schopností našich žiakov.

Milé slová na úvod patrili pánovi riaditeľovi Ondrejovi Borekovi, ktorému robila spoločnosť „top žiačka“ Lenka Kollárová /9.A/. Áno, práve táto útla dievčinka svojimi vedomosťami a úspechmi šíri dobré meno našej škole

A potom to začalo...

Pod moderátorskou taktovkou Bronky Strnádelovej /7.B/ a Mateja Mézeša /6.A/ sa pred zrakmi cteného publika prezentovali žiaci všetkých ročníkov našej základnej školy.

Energiou nabitý program sršal tancom, oslovil hovoreným slovom, potešil hrou na hudobné nástroje a rozozvučal spevom celé nádvorie. V dobrej nálade a pohodovej atmosfére pri kvalitnom občerstvení čas plynul nekontrolovateľnou rýchlosťou. Okrem živých vystúpení sa v priestoroch školy konala výstava poľovníctva a rybárstva. Kolorit slávnostnej akadémie dotvárali aj vystavené práce žiakov. Príjemným prekvapením bolo záverečné vystúpenie pani zástupkyne Vierky Vrbovskej, ktorej asistovali slovenskí víťazi súťaže RoboCup Matej Mézeš a Peter Deák. Práve títo chlapci pod vedením pána Ondreja Boreka poletia v júli na celosvetovú súťaž do Japonska. Už teraz držíme palce...
Pani zástupkyňa poďakovala v mene ZŠ poslankyni Obecného úradu v Pustých Úľanoch pani Suskovej, ktorá tlmočila rozhodnutie obecného zastupiteľstva o preplatení leteniek do Japonska.

Svoj krátky exkurz si dovolíme ukončiť citátom, ktorý celú úspešnú akadémiu školského roka 2004/2005 uviedol:
„Nekráčaj predo mnou, nemusím ťa nasledovať,
nekráčaj za mnou, nemusím ťa viesť,
iba kráčaj vedľa mňa a buď môj priateľ.“

Bolo by nám potešením, keby sa tento citát stal pozvánkou už na rok budúci.

Späť

Beží na serveroch EXO hosting © 2002-2011 Bubbles [Prihlásenie]