Pokračovanie

V utorok 29.4.2024 sa na futbalovom štadióne v Pustých Úľanoch stretli futbalistky 4 základných škôl na okresných majstrovstvách vo futbale : ZŠ Pusté Úľany, ZŠ Abrahám, ZŠ Fándlyho Sereď a ZŠ SNP v Galante. Futbalistky sa stretli vo vzájomných zápasoch. Všetky zápasy sa hrali v duchu fair play. Naše dievčatá prišli povzbudiť aj spolužiaci zo školy, ktorí si išli hrdlo vykričať. Naše dievčatá, povzbudené spolužiakmi, podali krásny výkon. Vyhrali všetky zápasy a tak postúpili na krajské majstrovstvá 7.5.2024 na ZŠ v Kopčanoch.

 

Veľká vďaka patrí manželom Rigovcom z Veľkého Grobu, ktorí pomohli zorganizovať tieto majstrovstvá, sponzorsky zabezpečili pitný režim, občerstvenie od firmy PIERRE BAGUETTE a malé darčekové predmety. Ďakujeme.

A našim reprezentantkám držíme palce na krajských majstrovstvách, aby mali rýchle kopačky a presné strely a získali čo najlepšie výsledky.

Krajské majstrovstvá vo futbale žiačok 5.-6. ročníkov

V upršané ráno 7.5.2024 si museli naše futbalistky trošku skôr privstať, pretože ich čakala dlhá cesta na futbalový štadión v Kopčanoch, kde sa odohrali krajské majstrovstvá vo futbale. Stretli sa najlepšie futbalistky zo 6 okresov Trnavského kraja. Počasie turnaju neprialo, pršalo celé dopoludnie. Uzimené a premočené dievčatá vyhrali tri zápasy a postúpili do finále. Šťastie im neprialo, aj keď sa dievčatá bili ako levice a vo finálovom zápase prehrali 3:1 so žiačkami ZŠ Drahovce, ktoré postúpili na Slovenské majstrovstvá. Dievčatám ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy a prajeme im ešte veľa výborných výsledkov!

Naše futbalistky:

Paulína Hegedusová- brankárka

Laura Kačová

Mária Kačová

Hanka Kubíková

Elizabeth Sofia Lucká

Dorota Lukáčová

Hanka Luptáková

Marína Luptáková

Ella Monaghan

Silvia Sokolíková

Späť

Beží na serveroch EXO hosting © 2002-2011 Bubbles [Prihlásenie]