KARNEVAL 2016

KARNEVAL 2016
Naša škola sa dnes otriasala v základoch pod návalom čertov, stríg, Darth Vaderov, princezien, veštíc a iných nevšedných bytostí.
Učiteľský zbor sa po stredajšej klasifikačnej porade premenil na krvilačných pirátov. Nevedno, či to bolo od radosti z dobrých známok našich žiakov, alebo len z čistej túžby po karibskej exotike... Vedeniu bandy sa zhostila ostrieľaná kapitánka siedmych morí – p. u. Sabová.
Všetky masky boli krásne, až desivé. Takmer všetci žiaci sa premenili na nejakú príšeru, u niektorých bolo kúzlo dokonalé, iní by ešte mali na sebe popracovať (a niektorí ani masku nepotrebujú ).
Za najlepšie, najkreatívnejšie a najpresvedčivejšie masky na prvom stupni boli zvolení: na 3. mieste Ježibaba Elenka Čizmadiová (4.B), na 2. mieste Šašo Jakub Koroš (2.A) a na 1. mieste Indka Alex Gavrilová (3.B).
Na druhom stupni si 3. miesto v kategórii kolektívnych masiek vybojovali Ženy v čiernom – Miška Labudová a Evka Rigová (8.B); 2. miesto ziskali Zberačky čaju zo 7.B – Erika Turcárová a Ľubka Karnišová a na 1. mieste sa umiestnili Doktori Fušeri z 8. ročníka – Paťo Neštiak, Lukáš Manek, Bianca Kubíková, Tomáš Zelinka, Filip Pitel a ich obdarená pacientka Paťo Král.
Z individuálnych masiek najviac očarila Pipi Dlhá Pančucha – Sabínka Luptáková (5.B), ešte viac Grécka bohyňa Sofia Synaková (6. A) a najviac nás dostal „Bezhlavý“ Tadeáš Vajda (5.A).
Všetkým zúčastneným maskám ďakujeme a tešíme sa na ďalší karnevalový úlet.


Späť

Beží na serveroch EXO hosting © 2002-2011 Bubbles [Prihlásenie]