Vyjadrenia účastníkov Celoslovenskej súťaže v programovaní, Baltie 2017.

Vyjadrenia účastníkov Celoslovenskej súťaže v programovaní, Baltie 2017.

Dobry den,
finale Baltie 2017 bolo na ZS Puste Ulany zorganizovane uzasne. Vsetko bolo starostlivo pripravene vcitane sprievodneho programu. Deti, ucitelia aj rodicia mohli obdivovat ukazky prace s programovatelnymi robotmi Lego Mindstorm a s Nao Robotom, ktoreho predviedol pan riaditel Ondrej Borek. Nao Robot osobne pri zahajeni privital ucastnikov sutaze, co nadchlo vsetkych zucastnenych. Po vylosovani sutaznych pocitacov a spolocnom fotografovani sa deti rozisli do sutaznych miestnosti a 180 minut usilovne sutazili. Snazili sa naprogramovat 8 nelahkych sutaznych uloh. Vsetko fungovalo, sutazny server vydrzal napor sutaziacich z 3 zucastnenych statov – Slovenska, Ceska a Polska. Pan ucitel Michalek vsetko priebezne fotograficky dokumentoval a uz pocas sutaze bola k dispozicii zdielana fotogaleria na internete. Dakujeme panu riaditelovi Borekovi a vsetkym organizatorom na cele s pani Martou Rostakovou za krasnu sutaz a za prijemnu atmosferu, ktoru svojim nadsenim vytvorili. Tesime sa na buduci rok .
Ludmila Galbava
ZS, Benkova 34, Nitra
Dobrý večer, p. Ing. Roštáková,
posielam Vám hodnotenie finále. Dúfam, že môže byť napísané takto:
10. júna sa konalo záverečné kolo programátorskej súťaže Baltie 2017. Z 20 súťažných miest, sme si na základe pozitívnych dojmov z krajského kola a ochoty rodičia zabezpečiť odvoz na súťaž i zo súťaže, vybrali ZŠ v Pustých Úľanoch. V príjemnom prostredí, za asistencie pedagógov nielen z domácej školy, po slávnostnom otvorení, vylosovaní si počítačov a spoločnom fotografovaní, si súťažiaci posadali k počítačom a začali riešiť úlohy. Tí, ktorí sa rozhodli skončiť pred uplynutím času, mohli počkať nielen v priestoroch vyhradenej triedy, ale i na chodbe, kde si mohli vyskúšať Lego roboty, bližšie sa zoznámiť s robotom NAOm, či pozrieť si futbalový zápas robotov. Po oficiálnom ukončení súťaže a posilnení v školskej jedálni sme sa vybrali na cestu domov.

S pozdravom Lőfflerová
Základná škola
Koperníkova 24
920 01 HlohovecMilá p. Roštáková!
Posielam pár slov:

Finále súťaže Baltie 2017 bolo veľmi pekne pripravené. Celá súťaž prebehla bez technických problémov, o súťažiacich aj ich doprovod sa veľmi pekne postarali pedagógovia aj zamestnanci ZŠ v Pustých Úľanoch. Povzbudil ma záujem žiakov a ich pedagógov o programovanie a tiež ich programátorské schopnosti.

Ďakujeme veľmi pekne! Všetko dobré praje
L. Hudáčekovárád by som v mene svojom ako aj v mene školy a žiakov, ktorí sa zúčastnili Finále súťaže Baltie 2017 poďakoval za perfektnú organizáciu súťaže. Krásny "robotický" program, ale aj malé pozornosti pre žiakov boli len bonusom počas úžasného dňa v Základnej škole v Pustých Úľanoch.
S pozdravom
PaedDr. Peter Varga, učiteľ informatiky v Základnej škole, Ul. sv. Michala 42 v Leviciach.

Späť

Beží na serveroch EXO hosting © 2002-2011 Bubbles [Prihlásenie]